Lietuvių English

Sveikas lankytojau, gali prisijungti arba užsiregistruoti.
EUR0EUR
Prekių krepšelis
0 prekė(-s)
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Nuotolinio mokymo groti gitara programa.
  • Prekės kodas: SuGitara
  • Prieinamumas: Sandėlyje
EUR35EUR
Mokesčiai: EUR35EUR

Nori išmokti groti gitara?

Šiuolaikiška nuotolinio mokymo programa www.SuGitara.lt

 

Programos trukmė 6 mėn.

Kaina dabar tik 35 Eur. (standartinė 45 Eur.)

Mokysitės nuotoliniu būdu.

Tad visai nesvarbu kur tu gyveni.

REGISTRACIJA

Kartu su gitara prie lauzo

„Tam, kad išmoktum groti gitara, nereikia turėti ypatingų sugebėjimų ar talento. Tai nėra aukštoji matematika ir groti gitara gali visi. Tam reikės noro ir skirti šiek tiek laiko. Ilgai dirbome tam, kad sukurtume tą terpę kurioje jus užaugintumėte savo svajonę, - kalbėjo programos įkūrėjas G. Jakelis.

SuGitara.lt patogu, aukščiausia mokymo kokybė, palaikymo grupė.

Neturite gitaros, tačiau labai norite išmokti groti? Ne problema! Įsigijus SuGitara.lt narystę, gitarą išnuomosime vos už 15 eurų mėnesiui!

Programą "SuGitara" sudaro trys lygiai

 

I. lygis – Pradedantiems nuo nulio. Tai 12 gitaros pamokų kursas, per kurį išmoksite sugroti nesudėtingas melodijas, visus pagrindinius paprastus akordus, 10 dainų.

II. lygis – Aš galiu groti. Tai 12 gitaros pamokų kursas per kurį išmoksite sugroti jau ne tik paprastas melodijas, bet ir įvairaus žanro: klasikinius, bliuzo, ispaniškus, papuliariosios muzikos kūrinius bei, aišku, 10 naujų dainų. Gitaros akordų valdymas.

III. lygis – Kūrybinė laisvė. Šiame gitaros pamokų kurse išmoksite savarankiškai sujungti melodiją su akordais ir galėsite tai atlikti savitame stiliuje. Išmoksite valdyti akordus, grodami juos įvairiausiais ritmais, arpedžio ar paįvairindami papildomais garsais.

      • Ne tik praktiniai dalykai, bet ir teorinė bazė paruošta labai profesionaliai. Net ir sudėtingi dalykai paaiškinami suprantamai ir netgi linksmai. Taip pat gausu įvairiausių pratimų ir patarimų.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas             Geras